2018 de yedi seo stratejisiyontemiArama motoru optimizasyonu, bugün en ehemmiyetli sayısal pazarlama stratejilerinden biridir. iyi bir kez icraat olmadan, işletmeler rakipleri karşısında gerilemeye başlarlar.

Dijital pazarlama dünyasına uzaktan tanıdık iseniz, taharri motoru optimizasyonunu yahut SEO’yu duymuşsunuzdur. SEO, günümüzün en ehemmiyetli sayısal pazarlama stratejilerinden biridir okunuşu bu çalışmayı rabıtalı müşterek şekilde yürütmeden, şirketler rakipleri ile yarışma edemezler.

SEO metodik olarak geliştirilen bilinmeyen stratejiler okunuşu teknikler ile devamlı gelişen birleşik alandır. Bununla birlikte, bu pazarlama tekniği, taharri motoru algoritmalarında kararlı değişikliklere ayak elde etmek zorundadır. Bu nedenle 2018’deki pazarlamacıların trendlere dikkat etmeleri ve oyunda kalmaları gerekiyor.

Bu makalede, değersiz işletme sahiplerinin ilerlemesine yaver bulunmak ve arama motoru oyununu rakiplerine ön edinmek için yedi SEO ipucu okunuşu püf noktası ele alacağız. Bu stratejiler namuslu tek şekilde uygulandığında, marka görünürlüğünü, taharri motoru sıralamasını okunuşu umumi web sitesi performansını iyileştirmeye nesne) olabilirler.

1-Sesli aramayı nazar ardı etmeyin.
Google 2016’da, taşınabilir taharri platformundaki tüm arama sorgularının yüzde 20’sinin ün kalıcı olduğunu duyurmuştu . Bu sayı, Google home, Amazon Alexa, Siri, Google Asistanı, Cortana vb. Gibi cihazların lansmanı ile artmıştır. Artan sayıda kişi, taharri çubuğunda arama sorgusunu sermek alegori ünlü sorular sorar. 2018 okunuşu bu oranın %30 lar civarında olacağı tahmin ediliyor.

Pazarlamacıların stratejilerini bu değişime uyacak şekilde düzenlemeleri gerekiyor. İçerik daha derinlemesine kuyruklu vesile kelimelere okunuşu birleşik danışma yapısına malik olmalıdır. Ayrıca, yevmiye dilde kullanılan sözdizimini eklemek okunuşu yararlı bir fikirdir.

2-Önce hareketli düşünün.
Mobil arama zaten masaüstü aramayı aştı. seda devamlı arama, bunu 2018’de daha da hızlandıracaktır. Çoğu kişi, Alexa cihazlarından ve Google gibi ana asistanlardan değil, akil telefonlarından sesli arama kullanır. Google ve diğer taharri motorları bu eğilimi başkalık etmiş okunuşu taşınabilir mevzun web siteleri ilk sıralara yerleşmiştir.

Bu, Google’ın web sitelerini, bitimi yıllarda yaptığı gibi, masaüstü sürümü yerine mobil sürümün kalitesine okunuşu içeriğine göre sıralayacağı anlamına gelir. Hızlandırılmış mobil sayfalar, web sitelerinin ve şirketlerin oyunda ilerlemesine ve taharri motoru skor sayfalarında SERP henüz arka sıralarda yer almasına nesne) olacaktır. Google, hareketli sürümün kesinlikle performans gösterdiğini, ne gibi seri yüklendiğini okunuşu sayfaları sıralamaya başlamadan geçmiş zaman nasıl derecede kolayca kullanılacağını değerlendirir.

3-Öne çıkan snippet’lerden gelen trafiği bakış ardı etmeyin.
Öne çıkan snippet‘ler, SERP’nin beden kısmında bulunan bilgilerin yoğunlaştırılmış ancak şeklidir. Web sitesi bağlantısının yanı sıra, içeriğin kısa aynı özeti ile arama motoru, kullanıcılara bili sağlar. Bu snippet’ler, uzvi trafiğin işaret az yüzde 10’unu SERP’ler üzerine tamlanan işaret şiddetli sonuçlardan almaktadır ve bu zaman ortamında artacaktır, bu yüzden pazarlamacıların içeriği buna bakılırsa şekillendirmesi gerekir.

Bu snippet’ler, kullanıcı deneyimi üstünde müspet etkisi olan uzun kuyruk sorgularına esasen kısaca cevaplardır. taharri motoru kullanıcılarına, snippet bağlantısını tıklayıp, açıklamayı seçmek daha cazip gelmektedir. Verilerinizi okunuşu içeriğinizi yapılandırarak okunuşu bilgileri kati ve özlü eş şekilde saklayarak bundan faydalanabilirsiniz.

4-Anahtar kelimelerinizin ardındaki hedef önemlidir.
Arama sorgusunun ardındaki amaç, akil asistanların ve yapmacık zekanın AI, otomobil öğreniminin ve henüz kişiselleştirilmiş aynı arama motoru deneyiminin birleşimi nedeniyle dikkate alınması gereken politik tek faktör haline gelmiştir. Google, bir kullanıcının mazi aramalarına ve eğilimlerine, bulunan konumuna okunuşu en ilgili ve güncel bilgileri yollamak uğruna sorgunun ardındaki niyetine bakacaktır.

Bu, arama motorlarının kullanıcıların aynı madde satın sarmak istemesi durumunda, Google’ın e-ticaret web sitelerini diğer sayfalara okunuşu medya satış noktalarına bakarak önceliklendireceği anlamına gelir. Kullanıcılar ancak konuyu sormak istiyorsa, Google güvenilir medya sayfalarına öncelik verir. İçeriğiniz bu trampa trendine ayak uydurmalıdır.

5-Kullanıcı deneyimine kıymet verin.
Kullanıcı deneyimi henüz en ekonomik sıralama faktörüdür ve eksiksiz arama motorları buna odaklanmıştır. Web siteniz hızlı bir şekilde yüklenmeli, hem mobil hem de masaüstü platformlarda problemsiz yalnız şekilde çalışmalı okunuşu hepsi bölümlerine erişmesi kolay olmalıdır. Google çeşidinden yapılan anketler ve araştırmalar , sitenin yüklenmesinin 3 saniyeden henüz web sitesine git derinlemesine sürmesi durumunda, bir web sitesine gelen ziyaretçilerin yüzdelik 40’ının anlayışsız döneceğini göstermiştir.

Birçok web sitesinin yüklenmesi 15 ila 20 saniye sürmektedir okunuşu bu da kullanıcı deneyimini hatırı sayılır yalnız marjla engeller. Web sitenizi optimize bulmak ve yerinde tek kullanıcı deneyimi sağladığından emin tam seo uzmanı gelmek fazla önemlidir. Yavaş web siteleri, SERP’lerde mafevk sıralarda alan almaz okunuşu düşük uzvi trafiğe sahiptir.

6-Ufkunuzu Google okunuşu Bing’in ötesine taşıyın.
Google ve Bing, sektöre ayrıntılı zamandır egemen olmuştur ve bu yüzden çoğu pazarlamacı çabalarını yıllar süresince bu platformlara odaklamıştır. Sektör, ses asistanları ve yapmacık feraset yardımıyla değişmeye başlamış ve değişmeye ek edecektir. Google hâlen hâkim güçtür.

Amazon’un Alexa’sı, Apple’ın Siri’si, Cortana vb. Popülerlikle büyüyor okunuşu Google’dan içerik çekmiyor. Pazarlamacıların erişimlerini genişletmeleri ve Google okunuşu Bing’in ötesinde suları keşfetmeleri gerekiyor. öbür platformlarda vücut sıralarda önem almaları için içeriklerini okunuşu web sitelerini optimize etmeleri gerekiyor.

7-İçeriğinizin kalitesi, öbür her şeyden henüz önemli.
İçeriğinizin kalitesi ve alaka düzeyi, SEO‘daki genişlik müessir faktörlerden bazılarıdır. esen araştırılmamış okunuşu şimdiki olmayan düşük kaliteli içerikleri web sitenizde yayınlamaktan kaçının. zararlı içerik, birleşik web sitesinin itibarını ve sıralamasını da olumsuz etkileyecektir.

İçeriği zamanında ortaya etkilemek okunuşu insicamlı kaliteyi vikaye etmek önemlidir.

Bu ipuçları ve püf noktaları, 2018’deki SEO kompetitif sularında sizlere muavin olabilir. genişlik politik kısım, arama motoru algoritmalarındaki değişiklikler düşüncesince trendleri ve duyuruları kovuşturulma etmektir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *